ژوئن 7, 2023

ITFuturist

آینده پژوهی فناوری اطلاعات،مهاجرت،فناوری اطلاعات

🔹️دستور کار جدید آینده پژوهی

گوگل ونچرز و آینده

گوگل ونچرز

در خصوص گوگل ونچرز و آینده

♻️ علم نوین در خدمت به زانو در آوردن مرگ و بخشیدن حیات جاویدان به انسان ها است. در سال ۲۰۱۳ واحد مهندسی در شرکت گوگل در زیر مجموعه خود شرکتی به نام کالیکو را راه اندازی کرد که ماموریت آن حل مسئله مرگ است.

🔆 شرکت گوگل همچنین بیل ماریس از پژوهشگران عمر جاویدان را به ریاست صندوق سرمایه گذاری گوگل منصوب کرده است. ماریس در سال ۲۰۱۵ گفت: میشود پانصد سال هم عمر کرد.
گوگل ونچرز ۳۶ درصد از موجودی اوراق بهادار خود را به ارزش ۲ میلیارد دلار در این حوزه سرمایه گذاری کرده است که چندین پروژه بلندپروازانه برای افزایش طول عمر را در بر میگیرد از دیگر شخصیت های برجسته سیلیکون ولی پیتر تیل بنیانگذار شرکت تجارت الکترونیک می گوید: هدفش دست یافتن به عمر جاوید است. برخی کارشناسان معتقدند انسان تا سال ۲۱۰۰ به مرگ غلبه خواهد کرد.هرکس در سال ۲۰۵۰ بدنی سالم و حساب بانکی خوبی داشته باشد احتمالا میتواند هر ۱۰ سال یکبار با فریب دادن مرگ نامیرایی را تجربه کند. به گفته این کارشناسان ما هر ۱۰ سال یکبار به کلینیک می رویم و تحت نوعی درمان ترمیم کننده قرار میگیریم و بافت های فرسوده را احیا می کنیم. به گفته ری کرزویل: احتمالاً هم اکنون کسانی که عمرهای ۵۰۰ ساله را تجربه میکنند در خیابان از کنار ما رد می شوند.
آینده پژوهی
بیشتر درباره آینده پژوهی